Çanakkale Ezine Gıda İhtisas OSB

İçeriğe git

Ana menü:

Basın > Haberler
Ezine Gıda İhtisas OSB' de Gelişmeler


 
Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ nin yakında ihalesi yapılacak olan Altyapı Projeleri hakkında proje müellifi tarafından Yönetim Kuruluna bilgi verildi.
 
Ezine Gıda OSB Yönetim Kurulu Başkanı ve Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna’ nın gazetecilere yaptığı açıklamada, Ezine Gıda OSB’de sürecin alt yapı çalışmalarına gelindiğine dikkat çekerek, “İnşallah Bakanlığımızdan aldığımız bilgi Şubat ayı ortalarında alt yapı ihalelerinin yapılacağı yönünde. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Selçuk Semizoğlu girişimcilerimizin de arsa tahsis ve satışlarına ivedilikle başlamamızın faydalı olacağı yönünde yoğun talebi olduğunu toplantılarda sürekli bizlere dile getiriyor. Bizde inşallah şuan alt yapı projelerimizle ilgili yönetimi kurulumuza bilgi vereceğiz.  En kısa sürede de arsa tahsis satışlarının duyurusuna çıkmanın alt yapısını burada konuşacağız bugün. Kendimize bir yol haritası çıkaracağız. İnşallah Mart ayında da arsa satışlarının tahsisine başlayacağız” dedi.
 
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Ezine Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Semizoğlu’da Kaymakam Tuna’nın açıklamasının ardından yaptığı açıklamada, şuanda Ezine ilçesinde ve Gıda OSB’de % 80 oranında hibe olduğunun altını çizerek, “Bizde % 80 oranındaki bu teşfiği Ezine’miz için, Çanakkale’miz için bir avantaj haline getirmeye çalışıyoruz, birazda acelemiz ondan dolayı. Gurup Başkanvekilimiz sayın Bülent Turan Beyin müjdesi ile alt yapı ihalesinin Şubat ayının sonuna kalmayacağı ifade edildi bize. Buda güzel bir müjdedir Çanakkale’ye” dedi.
 
Toplantıya Ezine Kaymakamı ve Ezine Gıda İhtisas OSB Başkanı Ali İkram Tuna, Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Yönetimi Kurulu Üyesi ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Celil Sezgin, Yönetim Kurulu Üyesi Figen Tonka, OSB Bölge Müdürü Çağrı Oğuzhan katıldı.
 


  

© Copyright 2017  Çanakkale Ezine Gıda İhtisas
Organize Sanayi Bölgesi Resmi Web Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır.
Tel : 0 286 618 58 28
Fax: 0 286 618 58 28
İçeriğe dön | Ana menüye dön